W związku z obecną sytuacją stanu epidemicznego informujemy, że zamówienia realizowane są na bieżąco, a jak dotąd nie ma żadnych opóźnień w dostarczaniu przesyłek zgodnie z poniższym czasem dostawy.

Zapraszamy serdecznie!!!

Wszystkie produkty zakupione w sklepie pakowane są ozdobnie, nieodpłatnie w elegancki celofan z kokardką i etykietką firmową. Do zamówień biżuterii wykonanej z kamieni dołączana jest etykietka z właściwościami kamieni. Istnieje możliwość dodatkowego zakupienia ozdobnego pudełeczka z firmowym logo.

Wysyłka zakupionego towaru możliwa jest dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym firmy Żastinka. Zazwyczaj następuje to następnego dnia roboczego lub najpóźniej do 2 dni od zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym. Zamówienia dostarczane są Pocztą Polską. Koszt wysyłki podawany jest przy składaniu zamówienia, przy czym istnieje możliwość wyboru sposobu dostawy j/n:

-list polecony priorytetowy 10,00 zł (czas dostawy od chwili nadania 3-5 dni)

-paczka polecona priorytetowa 15,50 zł (czas dostawy od chwili nadania max. 2 dni)

-odbiór osobisty 0,00 zł tylko po wcześniejszym uzgodnieniu (zawieszamy możliwość odbioru osobistego do dnia 25.03.2020r.)

-przesyłka zagraniczna list polecony priorytetowy 26,00 zł (czas dostawy od chwili nadania ok. 14 dni-edit: czas może zostać wydłużony przez epidemię)

Przedstawione terminy realizacji to prawdopodobny czas dostawy przez Pocztę Polską.