Marka Żastinka jest polską marką biżuterii tworzonej ręcznie z pasji i miłości do produktów wysokiej jakości, jednocześnie wyjątkowych, nowoczesnych i oryginalnych.

Firmę Żastinka stworzyłam w 2018  roku z myślą o tym by tworzyć biżuterię handmade, która nie tylko będzie dodatkiem do każdej stylizacji, ale także stanie się sposobem na wyrażenie siebie i swojego stylu. Nazwa firmy powstała od zdrobnienia mojego imienia- właścicielki marki .

Obecnie przy tworzeniu biżuterii wykorzystuję produkty najwyższej jakości. Są to przede wszystkim wyselekcjonowane kamienie naturalne o różnorodnych kształtach, rozmiarach i strukturze. Taka biżuteria tworzona jest na elastycznej, mocnej gumce jubilerskiej lub wytrzymałym sznurku jubilerskim. Uzupełniona jest wysokiej jakości stalą chirurgiczną srebrną bądź złoconą, która w ostatnim czasie stała się najlepszą alternatywą dla srebra i srebra złoconego. Stal chirurgiczna oprócz tego, że jest antyalergiczna, przeznaczona dla alergików uczulonych na metal jest także twardsza i bardziej odporna na zarysowania niż srebro. Dlatego coraz częściej wykorzystywana jest przez rękodzielników czy projektantów tworzących biżuterię po to by powstały unikalne i nowoczesne wzory biżuterii, nawiązujących do modowych trendów i wzbogaconych kolorystycznie.

Misją firmy Żastinka jest fakt by tworzona z sercem biżuteria była dostępna dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, która pragnie poczuć się wyjątkowa, odświeżyć swój wizerunek, a także „poprawić humor” sprawiając sobie niezwykły prezent. Poprzez biżuterię bowiem kobiety subtelnie wyrażają siebie, swój styl, na co dzień i od święta. Dzięki takim drobnym biżuteryjnym akcentom możemy nadać każdej stylizacji blasku i elegancji, które pomogą nam olśniewać oraz zachwycać.

Zapraszam serdecznie do Mojego Świata!!!

Justyna Stanek

Właścicielka